Hakkımızda

Doğuş Teknik Klima ve Havalandırma Sistemleri Hakkında

Klima ve havalandırma alanında dünya markası

DOĞUŞ TEKNİK, 1996 yılından bu yana havalandırma aksamları konusunda sektörde faaliyet göstermektedir. Menfez ve panjur imalatıyla başladığı yolculuğuna, her geçen gün eklediği yeni ürünlerin yanı sıra, ülkemize büyük döviz girdisi sağlayacak pazarlama stratejileri ile yurt dışına açılma gayretlerinin de sonuçlarını almaya başladı. Son bir senedir yurt dışı pazar araştırmalarında bulunan DOĞUŞ TEKNİK, Avrupa Standartlarına uygun, özel çekilmiş profil ve montaj sistemi ile üretimini yaptığı menfez ve anemostad numunelerini özellikle Rusya ve Türki Cumhuriyetleri, Irak, Almanya ve Romanya pazarında yoğun ilgi görmektedir.

Türkiye’nin en büyük menfez fabrikası

Yeni fabrikasında ürün gamını artıran DOĞUŞ TEKNİK, kurmuş olduğu AR-GE departmanı ile de sektöre yeni ürünler kazandırmayı hedeflemektedir. Bütün bu yatırımlara ilave olarak gelişen sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek amacıyla TEKİRDAĞ O.S.B.’de 10.000 m²’lik kendi tesislerinde 2012 yılı yaz aylarında Türkiye’nin en büyük menfez fabrikalarından birini yaparak, taşınmıştır. İstanbul Giyimkent’te de merkez ofisi ile hizmete devam etmektedir.

Klima ve Havalandırma Sistemleri ihracatı

Bu tesiste tamamen otomasyona ağırlık verilerek kaliteden ödün vermeden çok daha büyük kapasitelerde AR-GE departmanının da katkılarıyla üretim yapılarak sadece yurt içine değil ayrıca ihracata da ağırlık verilmesi planlanmıştır.

ADRES

Merkez Ofis: Oruç Reis Mah.
Giyimkent Sitesi Vadi Cad. No:10 Esenler/İstanbul

Fabrika: Malkara Organize Sanayi Bölgesi
1.yol No:1 Malkara/Tekirdağ


İLETİŞİM

E-mail: info@dogusteknik.com
Telefon : 0090 212 332 12 16
Faks : 0090 212 289 59 73